KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15618065
nr 1561 8065
Mats Blomqvist, ej signerad, Utan titel 2. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 45x43,5
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 4 september 2023
kl 19:28:46
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr